Općina Dubrava - promotivni video

Karatisti Dubrave

unnamed 4 300x2253. CUP RUDOLF PEREŠIN – KRIŽ

U nedjelju 22.10.2017. u dvorani Osnovne škole Križ održan je 3. Cup Rudolf Perešin na kojem je nastupilo 523 natjecatelja iz 56 klubova iz Austrije, BiH, Njemačke i Hrvatske.
Na natjecanju su nastupili i karatisti Dubrave koji su se u ukupnom poretku pozicionirali na 2. mjesto od svih klubova po uspješnosti.

Zlata su osvojili:
Domagoj Jagar 1.mjesto ml.učenici – 26kg
Barbara Draženović 1. mjesto učenice -36 kg
Teo Crnogaj 1. mjesto učenici -42 kg
Nelly Džanić 1. mjesto ml. kadetkinje 12-13 god -50 kg
Domagoj Draženović 1. mjesto ml.kadeti – 48kg

Srebra su osvojili:
Dunja Sever 2. mjesto ml. učenice 7-9 god +36 kg
Domagoj Draženović 2. mjesto kadeti 14-15 god -52 kg

Brončanu medalju osvojio je Valentino Ivanić u kategoriji mlađih kadeta do 45 kg

unnamed 1 300x225

unnamed 2 225x300