Općina Dubrava - promotivni video

Plan preventivne jesenske deratizacije na području Općine Dubrava u 2017. godini

PREDMET:  Planning preventivne jesenske deratizacije na području Općine Dubrava u 2017.godini

Na temelju Ugovora o deratizaciji na području Općine Dubrava za 2017. godinu, a u cilju provođenja preventivno sanitarnih mjera zaštite ljudi, privrednih dobara i objekata, kao specijalizirana tvrtka sa stručnim kadrovima, uz garanciju kvalitete i kontrolu provedenih  usluga deratizacije, slobodni smo Vas izvijestiti o: PLANU JESENSKE DERATIZACIJE NA PODRUČJU OPĆINE DUBRAVA

04.prosinac 2017.

SVINJAREC, BAĐINEC, KOSTANJ, PODLUŽAN I ZGALIŠĆE

05.prosinac 2017.

KUNĐEVAC, VUKŠINAC GORNJI I VUKŠINAC DONJI NOVAKI, GRABEREC I ZETKAN

06. prosinac 2017.

MOSTARI, MARINKOVAC GORNJI, MARINKOVAC DONJI I PEHARDOVAC

07.prosinac 2017.

ZVEKOVAC, PARUŽEVAC, RADULEC, BREZJE, DUBRAVSKI MARKOVAC

08.prosinac 2017.

KORITNA I LADINA, NOVA KAPELA, STARA KAPELA

11.prosinac 2017.

HABIJANOVAC, ŽUKOVEC I DUBRAVA

12.prosinac 2017.

DUBRAVA PO ULICAMA

13.prosinac 2017.

DUBRAVA PO ULICAMA

Deratizacija će svakog navedenog dana započeti u 9,00 sati, a u slučaju lošeg vremena (oborine) prenosi se na slijedeći naredni dan bez padalina. Rodenticide koje koristimo kod usluge deratizacije odobreni su listom Ministarstva zdravlja Republike Hrvatske i imaju kumulatino antikoagulacijsko djelovanje(antikoagulant II gener). Vrlo su efikasni u suzbijanju glodavaca na području javnog zdravstva i komunalne higijene. MZRH stavilo ih je u promet  i upisani su u registar biocidnih pripravaka. Nisu opasni za zdravlje ljudi i domaće životinje u količinama koje koristimo kod deratizacije. Aktivna tvar je bromadialon 0,005%, te denatonium benzoate 0,001%.

Kontakt osoba Tomislav Bilić sanitarni teh. 099/2642-898.

Direktor: Miroslav Škarda

ŠKARDA-SANITARNA ZAŠTITA d.o.oza usluge sanitarne zaštite i trgovinu 43240 Čazma,
Milana Novačića 73
Tel.& fax:  043/ 771-968 Tel: 043/ 772-581 e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. OIB:48962003176  PDV ID: HR48962003176  MB: 00366595  IBAN:4124020061100019933  Trgovački sud u Bjelovaru MBS: 010004129 Temeljni kapital društva iznosi 685.900,00 kuna uplačen u cijelosti