Općina Dubrava - promotivni video

Obnova društvenog doma u Dubravskom Markovcu

41922908 1408618269269025 2626105732495310848 nZagrebačka županija je pozitivno ocijenila projekt općine Dubrava :“ Obnova društvenog doma u Dubravskom Markovcu“ u svrhu poboljšanja energetske učinkovitosti građevine, te dodijelila 350.000,00 kuna.Zahvaljujem  županu Stjepanu Kožiću i pročelniku Upravnog odjela za gospodarstvo Damiru Fašaiću na dodijeljenim sredstvima i ravnomjernom razvoju svih dijelova zagrebačke županije.