Kreću informativne radionice o novom Pozivu za energetsku obnovu višestambenih zgrada - prijavite se!

Nakon što je 29. ožujka 2024. objavljen novi Poziv na dodjelu bespovratnih sredstava „Energetska obnova višestambenih zgrada“, Ministarstvo od idućeg tjedna započinje s održavanjem informativnih radionica za potencijalne prijavitelje, odnosno predstavnike suvlasnika i upravitelje.

održat će tri informativne radionice o Pozivu koje će se održavati online putem platforme Microsoft Teams u sljedećim terminima:

-24. travnja 2024. godine (srijeda), u trajanju od 10-12h

-7. svibnja 2024. godine (utorak), u trajanju od 10-12h

-21. svibnja 2024. godine (utorak), u trajanju od 10-12h

Zainteresirani potencijalni prijavitelji putem info radionica mogu dobiti sve važne informacije o uvjetima sufinanciranja s naglaskom na popis potrebne dokumentacije.

Radionice su namijenjene isključivo potencijalnim prijaviteljima: upraviteljima zgrada i ovlaštenim predstavnicima suvlasnika višestambenih zgrada.

Prijave se zaprimaju putem e-pošte: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. , a zaprimat će se do popunjavanja kapaciteta.

Prijava treba sadržavati:

-ime i prezime ovlaštenog predstavnika suvlasnika/naziv upravitelja

-termin informativne radionice

-adresu višestambene zgrade

-telefon

Više na linku: https://mpgi.gov.hr/vijesti-8/krecu-informativne-radionice-o-novom-pozivu-za-energetsku-obnovu-visestambenih-zgrada-prijavite-se/17571