MLADI POLJOPRIVREDNICI

👉Mladi poljoprivrednici koji već jesu ili će podnijeti Jedinstveni zahtjev za potporu za 2024. godinu imaju pravo na povećanje osnovnog iznosa potpore u iznosu od cca 80,00 EUR po ha, uz obvezu pohađanja edukacije namijenjene mladim poljoprivrednicima u trajanju od 6 sati i još 6 sati drugog tečaja po svom izboru.
👉Tvrtka ABECEDA AGRO d.o.o. je jedan od ovlaštenih predavača koji su sklopili Ugovor s Agencijom za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju i dana 14. svibnja 2024. godine održat će u suradnji s Općinom Dubrava tečaj za izobrazbu mladih poljoprivrednika u Dubravi, u Kulturnom centru u Ulici svete Margarete 4, s početkom u 10,00 sati.
❗️Prijaviti se možete sami na web stranici akis.mps.hr

(https://akis.mps.hr/.../izobrazba.../edate/2024-05-14/) ili se javite vašim predavačima na brojeve mobitela: 098/488-965 ili 099/2185-158.

1 Plakat MLADI DUBRAVA page 0001