OBAVIJEST - STIPENDIJE ZA SREDNJOŠKOLCE, NAKNADE ZA STUDENTE I BOŽIĆNICE ZA UMIROVLJENIKE

Pozivaju se svi umirovljenici s područja općine Dubrava koji to nisu učini neka se prijave do 14.12.2018. godine za božićnice u prostorijama Općine Dubrava.

Isplata istih vršit će se od 11.prosinca do 21.prosinca 2018. godine. u prostorijama Općine u vijećnici.

Podsjećaju se također i svi studenti i srednjoškolci s područja općine Dubrava da se prijave za naknade i stipendije do 14.prosinca 2018. godine u prostorijama Općine Dubrava svakim radnim danom od ponedjeljka do petka od 07,00 sati do 15,00 sati!