Poljoprivrednici, osigurajte svoju proizvodnju - država vam plaća 70% premije

thIEVGXO1T

Uspješni poljoprivrednici svjesni su da osiguranje i sigurnost u poslovanju nužno dolaze zajedno. Ali samo najuspješniji među njima ništa ne prepuštaju slučaju, već ulažu u osiguranje jer znaju da je to ulaganje u stabilnost.

Osigurajte svoje usjeve i nasade od posljedica vremenskih nepogoda (proljetnog mraza, tuče, požara, groma, oluje ili poplave) uz financijsku potporu od čak 70% plaćene premije osiguranja koju omogućava Europski poljoprivredni fond za ruralni razvoj i proračun RH.

·         Osiguranje usjeva pokriva gubitak poljoprivredne proizvodnje već od 20%.

·         Odmah po uplati 30% premije osiguranja, Agenciji za plaćanje u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju možete predati zahtjev za odobravanje novčane potpore. Odobrena potpora isplaćuje se na račun osiguratelja, čime se zatvara vaša obveza kao ugovaratelja osiguranja.

Dođite na predavanje predstavnika Croatia osiguranja koje će se održati u ponedjeljak, 25.02.2019. u 18 h u vijećnici općinske zgrade u Dubravi.