KRISTIJAN BILANOVIĆ OSTVARIO 3. MJESTO!

Državna razina 61. Natjecanja mladih tehničara održana je u porečkom Hotelu Pical od 25. do 28. ožujka 2019. godine, a na njoj su svoje kompetencije pokazali 253 najuspješnija mlada tehničara Republike Hrvatske.

Mladi tehničari koji svoje kompetencije usvajaju u osnovnim školama i udrugama tehničke kulture natjecali su se na državnoj razini u jednom od dvanaest područja tehničke kulture (maketarstvo i modelarstvo, graditeljstvo, obrada materijala, strojarske konstrukcije elektrotehnika, elektronika, robotika, automatika, fotografija, modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina, radiokomunikacije te robotsko spašavanje žrtve).

Učenik naše škole Kristijan Bilanović u kategoriji automatika ostvario je 3. mjesto i time se sa svojim mentorom Ivicom Košićem popeo na pobjedničko postolje.

Nagrađen je priznanjem od Agencije za odgoj i obrazovanje, Ministarstva znanosti i obrazovanja i Hrvatske zajednice tehničke kulture.

"Izuzetno sam ponosan na ovakav izvanredan uspjeh učenika naše škole" - navodi načelnik Tomislav Okroša.

Kiki i mentor 002