OBJAVA 3. NATJEČAJA LAG-A “MOSLAVINA”

LAG “Moslavina”  dana 1.4.2019. godine objavljuje 3. LAG Natječaj iz LRS LAG-a za TO 1.1.1. „RESTRUKTURIRANJE, MODERNIZACIJA I POVEĆANJE KONKURENTNOSTI POLJOPRIVREDNIH GOSPODARSTAVA“, a koji je sukladan TO 4.1.1. iz Programa ruralnog razvoja. Rok za podnošenje prijave projekata biti će od 16.4.2019. do 16.5.2019. godine. Ukupan iznos raspoloživih sredstava po ovom LAG Natječaju iznosi 1.713.944,35 HRK, a visina potpore po nositelju projekta iznosi od 5.000 € do 40.000 €, intenzitet potpore iznosi do 50% od ukupnih prihvatljivih troškova projekta.  Prihvatljivost nositelja projekta te sve ostale potrebne informacije o načinu prijave mogu se pronaći  u LAG Natječaju.

Sve informacije možete pronaći putem linka http://lag-moslavina.hr/objava-3-lag-natjecaja-lag-a-moslavina/.