-PUT U VUKOVAR-

18.11. (ponedjeljak) obilježava se Dan sjećanja na žrtvu Vukovara 1991. godine i 28. obljetnica stradanja tog grada u agresiji bivše JNA i srpskih paravojnih postrojba.

I ove godine organiziran je prijevoz za sve one koji se žele pokloniti žrtvi Vukovara.

Prijaviti se možete svakim radnim danom od pon-pet od 7-15 h u prostorijama Općine u Prijemnoj kancelariji do 14.11. (četvrtak).

Cijena puta iznosi 80,00 kuna po osobi, a polazak je predviđen u 06,30 sati kod crkve Sv. Margarete.

Broj mjesta je ograničen!

vukovar kolona84 181115