- NOVI UPRAVNI ODBOR RUKOMETNOG KLUBA -

Dana 19.11.2019. održana je redovna Skupština kluba koja je ujedno bila i izborna. Na Skupštini je izabran novi Upravni odbor u sastavu Mario Videc – predsjednik, Franjo Šimunek – potpredsjednik, Vlasta Jagić – član, Kristina Sušec – član i Nino Cipriš – član. Dosadašnja predsjednica Vlasta Jagić zahvalila se svima na dosadašnjoj suradnji, a novi predsjednik Mario Videc na ukazanom povjerenju. Planovi za slijedeće razdoblje su postavljeni i želja svih je da se nastavi sa popularizacijom sporta, a posebno rukometa u našoj Dubravi.

75519313 3045136502163502 6596650715286863872 o