- MALONOGOMETNI TURNIR LIMAČA I PRSTIĆA -

Ovu nedjelju održan je malonogometni turnir u kojem je sudjelovalo 14. klubova mlađih kategorija u Dubravi. Veseli nas što je Dubrava jedna od stanica njihovog razvoja u sportaše i zdrave ljude.

Pobjednik turnira je ekipa Vrbovec I, drugo mjesto osvojila je ekipa Vrbovec II, a broncu je odnijela ekipa Banova.

Igračem turnira proglašen je Leo Kozumplik, najbolji strijelac je Borna Pankretić, a golman turnira je Pero Majstorović.

Još jednom čestitamo i svima koji su sudjelovali na turniru te velika zahvala organizatoru, NK Dubrava.