Potpisani ugovori o sufinanciranju Škole plivanja u Nerezinama

Općina Dubrava prošli tjedan potpisala je s direktorom poduzeća Gradski objekti Vrbovec d.o.o. Markom Beloševićem ugovore o sufinanciranju 50 posto iznosa Škole plivanja u Nerezinama. Sezona bi trebala početi već 16. lipnja, desetak dana ranije nego prošle godine, a planirano trajanje sezone je do sredine rujna. Uz sufinanciranje, cijena škole plivanja po učeniku je tisuću kuna.

Načelnik općine Dubrava poručuje kako mu je drago što će se djeca i ove godine veseliti odmoru te navodi kako će Općina Dubrava nastaviti podupirati odlazak vrtićanaca i školaraca u Nerezine.