- Reportaža sa FSK-a u ruskom časopisu! -

Naši pobjednici Valentina i Domagoj Pereglin, kao i naša Dubrava, spominju se i šire no što mislimo pa je tako Časopis "Kalašnjikov" koji pokriva cijelu Rusku Federaciju objavio je reportažu na četiri stranice sa FSK-a u samostrelu iz Dubrave.

Navode kako su jako zadovoljni organizacijom, a ponajviše su oduševljeni izvedbom ruskog plesa “Kalinka” kojim je započeto otvaranje.

Iznimno smo ponosni što baš ovakvi talenti dolaze iz naše općine i prezentiraju šport, sebe i Dubravu kao cjelinu svijetu.

Časopis, pogledati ovdje.

75595364 573547206778283 8819041707595674347 n