- Dječjem vrtiću Dubrava dodijeljeno 275.000,00 kuna -

Odlukom Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, Dječjem vrtiću Dubrava osigurana su financijska sredstva u iznosu od 275.000,00 kn za održavanje i razvoj predškolske djelatnosti.
U izradi projektne dokumentacije sudjelovali su ravnateljica Nataša Batković, referent za EU fondove Antonio Badrov i viši stručni suradnik za financije Martina Mališ.
Ova vijest rezultat je uspješne suradnje ostvarene posljednih nekoliko godina između ravnateljice Nataše Batković, Upravnog vijeća Dječjeg vrtića Dubrava i Načelnika Tomislava Okroše.”
DSC 4488 822x452

Izvor fotografije. 01PORTAL, Igor Đuran