Uskršnja čestitka načelnika Općine Dubrava

Centrala

Pročelnik Jedinstvenog upravnog odjela, Stjepan Požgaj

01 2725 821

Viši referent za komunalnu naknadu i doprinos, opći poslovi i poljoprivredu, Dejana Šturbek

01 6531 763

Viši referent za komunalno gospodarstvo, fondove, javnu nabavu i komunalno gospodarstvo, Antonio Badrov

Računovodstvo, Martina Mališ

01 2726 444

Viši referent za graditeljstvo, prostorno uređenje i zaštitu okoliša, Dražen Dragija

90201704 491551858397566 7511785341280321536 n