PREDMET: OBAVIJEST O DEZINSEKCIJI KOMARACA NA PODRUČJU  OPĆINE DUBRAVA

Škarda-sanitarna zaštita d.o.o. Čazma vršiti će larvicidno i adulticidno tretiranje  komaraca  na području Općine Dubrava dana 02. rujna u jutarnjim satima.

Tretiranje će se provoditi sa zemlje u jutarnjim satima sa aparatima mobil-star i  swinfog, te insekticidnim sredstvima III skupine na bazi permetrina i temefosa.

Insekticidna sredstva koja se koriste prilikom dezinsekcije komaraca imaju brzo početno  djelovanje i dugo rezidualno djelovanje, što u  konačnici rezultira smanjenjem populacije

komaraca u svim njihovim razvojnim stadijima, od ličinki do adulta. Navedeni insekticidi neznatno su opasni za čovjeka i njegovu okolinu, a u okolišu ne

zaostaju, jer su biorazgradivi. Insekticidi imaju Odobrenje i Rješenje Ministarstva zdravlja RH.

U slučaju lošijeg vremena tretiranje se prenosi na slijedeći naredni dan bez oborina.

Kontakt osoba Vedran Diktić mob: 099/2642-897.

S poštovanjem!

Direktor: