Općina Dubrava objavljuje  NATJEČAJ za prikupljanje zahtjeva za kupnju stanova građenih po Programu društveno poticane stanogradnje i utvrđivanje Dodatne Liste reda prvenstva.

• Zahtjev za kupnju stana podnosi se na posebnom obrascu "ZAHTJEV ZA KUPNJU STANA", koji se može dobiti u Općini Dubrava, Braće Radić 2, svakog radnog dana u trajanju natječajnog roka, od 8,30 do 13,00 sati, odnosno preuzeti s internetske stranice opcina-dubrava.hr
  • Dodatne informacije podnositelji zahtjeva mogu dobiti u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Dubrava ili na broj telefona: 01/2726-444 ili 091/2725-820 svakim radnim danom od 7.00 do 15.00 sati.

Zahtjevi se mogu predati zaključno do 15.12.2020. godine.

NATJEČAJ: TEKST NATJEČAJA, pogledati ovdje.

ZAHTJEV: Zahtjev za kupnju stana

OBRASCI: Obrazac 2 - Izjava o izvanbračnoj zajednici