- BESPLATAN INTERNET – WIFI 4 SMART GREEN RING -

Na području Općine Dubrava u rad su puštene  bežične (WiFi) pristupne točke koje će mještanima i posjetiteljima naše Općine omogućiti besplatan pristup internetu. Postavljanje WiFi pristupnih točaka sufinancirano je sredstvima Zagrebačke županije u iznosu od 80.000,00 kuna kroz Javni poziv „WiFi 4 Smart Green Ring“. Postavljanjem navedene mreže stvoren je temelj za otvorenu komunikaciju i bolju povezanost Zagrebačke županije uz implementaciju naprednih komunikacijskih tehnologija te besplatan pristup internetu za sve mještane i posjetitelje, kao i viši životni standard i kvalitetnija usluga. Realizacijom projekta nabavila se oprema za instaliranje pristupnih točaka WIFI (bežičnih pristupnih točaka) na 6 lokacija: Zgrada Općine Dubrava, DVD Zvekovac, NK Dubrava, mjesni odbor Nova Kapela, NK “CROATIA” Nova Kapela i područna škola Nova Kapela.

Internetu mogu pristupiti svi koji se nalaze unutar područja pokrivenosti te vas pozivamo da testirate besplatan bežični Internet na način da svojim mobilnim uređajima, tabletom ili prijenosnim računalom, prilikom odabira dostupnih WIFI mreža, odaberete WiFi 4 Smart Green Ring, zatim kliknite u kvadratić „I accept the terms of use“  te kliknite na Connect i uživajte u besplatnom internetu prilikom posjeta navedenim lokacijama u Općini Dubrava.

SLIKA GREEN