- BOŽIĆNICE ZA UMIROVLJENIKE S PODRUČJA OPĆINE DUBRAVA-

Dragi umirovljenici,  počele su prijave za „božićnicu“ Općine Dubrava.

Umirovljenici s mirovinom do dvije tisuće kuna imaju pravo na 150,00 kuna božićnice, a oni iznad dvije tisuće kuna imaju pravo na božićnicu u iznosu od 100,00 kuna.

Prvi krug prijava počinje već od danas 30. studenog, a traje sve do 11. prosinca 2020. godine.

Prijave će ove godine zbog epidemioloških mjera biti drugačije. U hodniku Općine dočekat će vas kutija za ubacivanje odrezaka od mirovine na koji je potrebno navesti OIB i vlastoručno se potpisati.

Ne brinite, ako se u ovom krugu ne prijavite na vrijeme, Općina je osigurala drugi krug prijava u siječnju 2021. godine u periodu od 11. siječnja pa sve do 22. siječnja 2021. godine.

Vašu božićnicu donijeti će vam poštar na vašu kućnu adresu!