- DRUGI KRUG PRIJAVA UMIROVLJENIKA ZA BOŽIĆNICE -

Dragi umirovljenici, počeo je drugi krug prijava za „božićnicu“ Općine Dubrava.
Umirovljenici s mirovinom do dvije tisuće kuna imaju pravo na 150,00 kuna božićnice, a oni iznad dvije tisuće kuna imaju pravo na božićnicu u iznosu od 100,00 kuna.
Drugi krug prijava traje u periodu od 11. siječnja pa sve do 22. siječnja 2021. godine.
Prijave će ove godine zbog epidemioloških mjera biti drugačije. U hodniku Općine dočekat će vas kutija za ubacivanje odrezaka od mirovine ili izvoda iz banke.

Vašu božićnicu donijeti će vam poštar na vašu kućnu adresu!