- OTVARA SE RECIKLAŽNO DVORIŠTE –

Dragi mještani, otvara se Reciklažno dvorište. Već sutra možete predati otpad!

Prikupljat će se otpad isključivo mještana s područja općine Dubrava.

*Otpad će se preuzimati bez isplate povratne naknade!

RADNO VRIJEME: - svakim utorkom i četvrtkom (osim blagdanom i neradnim danima)  u periodu od 08,00 – 16,00 sati.

LOKACIJA RECIKLAŽNOG DVORIŠTA: Strossmayerova ulica (kod stare Veterinarske stanice)

ŠTO SVE MOŽETE ODLOŽITI U RECIKLAŽNO POGLEDAJTE U OVOJ TABLICI:

POPIS OTPADA - TABLICA

letak 1   letak 2