- 300.000,00 kuna za projekt energetske obnove općinske zgrade –

Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova EU za projekt energetske obnove općinske zgrade odobrilo je 300.000,00 kuna.

Projekt je odabran kao prvi na listi od ukupno 288 odabranih projekata.

"Općina Dubrava kao vlasnik zgrade omogućila je korištenje prostora kojim raspolaže pa se tako u samoj zgradi nalazi  poštanski ured, matični ured i bankomat Zagrebačke banke, a jedan dio zgrade koristi i Hrvatski Telekom te djeluje Savjet mladih općine Dubrava – kazao je Tomislav Okroša.“

zgrada Općine