BEZ VODE zbog radova, u utorak (24.08.21) od 8 do 16 sati vode neće imati naselja:

Celine, Gaj, Dijaneš, Krkač, Brezani, Rakovec, Banićevec, Vrhovec, Samoborec, Negovec, Peskovec, Naselje Stjepana Radića, Konak, Ul. Krunoslava Kutena i Cerje, dio ulica u Luki od kućnog broja 101 do 293, Gradec, Gradečki Pavlovec, Cugovec, Potočec, Grabrić, Lubena, Salajci, Tučenik, Buzadovec te naselja općine Dubrava.

Građani se pitkom vodom mogu opskrbiti u Vodoopskrbi i odvodnji Zagrebačke županije, PJ Vrbovec, Kolodvorska 29.