- Akcija sakupljanja ambalaže od sredstava za zaštitu bilja CROCPA za 2021. godinu -

Sakuplja se isključivo prazna ambalaža ovih tvrtki proizvođača/uvoznika koji financiraju projekt i omogućavaju poljoprivrednicima besplatan povrat njihove ambalaže:

Agroavant, AgroChem-Maks, Agroteks, Albaugh TKI (Pinus Agro), BASF, Bayer CropScience, Chromos Agro, Corteva Agriscience (Dow AgroSciences), Danon, Euroazijski pesticidi, Florel, Genera, Iskra Zelina Kemijska Industrija, Nufarm, Monsanto, Orchem, Stockton, Syngenta Agro.

Ambalaža ostalih tvrtki neće biti prihvaćena.

Lokacija, datum i vrijeme:  Sajmište u Dubravi, Radnička ulica bb, 10. rujna 2021. godine od 08,00 - 11,00 sati.

Ova akcija provodit će se uz pridržavanje svih mjera Stožera civilne zaštite.

crocpa6 1 880x495