- 6,1 milijun kuna za programe u sportu -

Zajednica športskih udruga i saveza Zagrebačke županije objavila je Javni poziv za podnošenje prijava programa za uvrštenje u Program javnih potreba u sportu Zagrebačke županije u 2022. godini za što je u projekciji proračuna predviđeno 6.125.000,00 kuna. Prijedlozi programa zaprimaju se do 22. listopada 2021. godine (https://www.zagrebacka-zupanija.hr/vijesti/6130/61-milijun-kuna-za-programe-u-sportu).

race 2444162 1920.jpg 648x432 q85 crop subsampling 2 upscale