O B A V I J E S T - V A Ž N O!

NA ZGRADI OPĆINE DUBRAVA KRENULA JE I. FAZA ENERGETSKE OBNOVE - UNUTARNJI RADOVI.

SVE TELEFONSKE LINIJE SU IZVAN FUNKCIJE, A NA STRANICI OPĆINE OBJAVLJENI SU NOVI BROJEVI NA KOJE MOŽETE KONTAKTIRATI DJELATNIKE OPĆINE.

OPĆINA DUBRAVA PRIVREMENO SE NALAZI NA NOVOJ ADRESI: ULICA SVETE MARGARETE 4, 10342 DUBRAVA (ZGRADA KULTURNOG CENTRA)

MATIČNI URED DUBRAVA OD 08.08.2022. PRIVREMENO SE NALAZI NA NOVOJ ADRESI: ULICA SVETE MARGARETE 4, 10342 DUBRAVA  (ZGRADA KULTURNOG CENTRA)

POŠTANSKI URED DUBRAVA BIT ĆE PRIVREMENO ZATVOREN OD 22.08.2022.

DOSTAVA POŠILJAKA VRŠITI ĆE SE IZ POŠTANSKOG UREDA VRBOVEC.