JAVNA RASPRAVA O V. IZMJENAMA I DOPUNAMA PROSTORNOG PLANA UREĐENJA OPĆINE DUBRAVA

O B A V I J E S T: Javna rasprava o V. izmjenama i dopunama Prostornog plana uređenja Općine Dubrava

TRAJANJE: 14. - 25.11.2022. godine

Prijedlog V. Izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Dubrava bit će izložen javnom uvidu u vrijeme trajanja javne rasprave u prostorijama Kulturnog centra Općine Dubrava, svakog radnog dana od 08.00 do 15.00 sati.

Tekstualni dio možete preuzeti ovdje

Grafički dio možete preuzeti ovdje