"BOŽIĆNICE ZA SREDNJOŠKOLCE"

Općina Dubrava poziva sve učenike srednjih škola s područja općine Dubrava da podnesu zahtjev za isplatom „božićnice“.

Potrebnu dokumentaciju pogledajte ovdje: ODLUKA

Obrazac prijave preuzeti ovdje: OBRAZAC PRIJAVE

Prijave su otvorene od 24. studenog 2022. godine, a traju sve do 11. prosinca 2022. godine.

Potrebnu dokumentaciju moguće je dostaviti osobno dolaskom u Jedinstveni upravni odjel u Općini Dubrava u periodu od ponedjeljka do petka od 07,00 – 15,00 sati (samo ukoliko drugačije nije moguće)  i putem elektroničke pošte na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.  uz naznaku "Božićnica za srednjoškolce!".

PXL 261218 23087843 696x447