BOŽIĆNICE ZA UMIROVLJENIKE, NEZAPOSLENE I KORISNIKE ZAJAMČENE MINIMALNE NAKNADE S PODRUČJA OPĆINE DUBRAVA -2022.g.-

Dragi umirovljenici, nezaposleni i korisnici zajamčene minimalne naknade počele su prijave za „božićnicu“ Općine Dubrava.

Jednokratne naknade – božićnice, iznose:

1. za umirovljenike:

-200,00 kuna, koji primaju mirovinu manju od 2.000,00 kuna,

-150,00 kuna za ostale umirovljenike.

2. nezaposlene osobe prijavljene na HZZ-u

- 150,00 kuna,

3. socijalno ugrožene – korisnike minimalne zajamčene naknade:

-150,00 kuna.

ODLUKU PREUZETI OVDJE.

Prijave počinju od 25. studenog, a traju sve do 10. prosinca 2022. godine.

U hodniku Općine Dubrava i hodniku Kulturnog centra Dubrava dočekat će vas kutija za ubacivanje odrezaka od mirovine na koji je potrebno navesti OIB ukoliko isti nije naveden dok će se božićnica korisnicima minimalne zajamčene naknade isplatiti prema evidenciji CZSS-a.

Nezaposlene osobe moraju dostaviti potvrdu s HZZ-a te ju ubaciti u kutiju.

Vašu božićnicu donijeti će vam poštar na vašu kućnu adresu!